راهنمای جامع استراتژی قیف فروش

راهنمای جامع دیجیتال مارکتینگ | بازاریابی دیجیتال

راهنمای جامع برای فروش به شدت زیاد با ایجاد قیف فروش حرفه ای

قسمت

02

راهنمای جامع استراتژی قیف فروش

ایجاد قیف فروش

قیف فروش چیست؟

90% مواقع، راه حل استراتژی دیجیتال مارکتینگی که کار نمی کند فقط انجام یک کار است:

دست از انجام دادن کار های عجیب غریب برداریم!

تا به حال پیش آمده که به کسب و کار یا سایتی رفته باشید و این موارد را دیده باشید:

 

  1. به صفحه وب سایت یا وبلاگ رفته باشید.
  2. به محض ورود چندین پاپ آپ و صفحه باز می شوند که کد تخفیف یک محصولی را به شما نمایش دهند در حالی که شما هرگز اسم این محصول را نشنیده اید.
  3. شما از این کار آن ها اذیت شوید و پاپ آپ را ببندید و به خواندن مقاله ادامه دهید و در نهایت بدون هیچ خریدی از سایت خارج شوید.

 

در حالی که دیجیتال مارکتر آن سایت و کسب و کار با خود فکر می کند که چرا هیچ کسی این محصول را نمی خرد و توجه ی به این پاپ آپ ها نمی کند، شما می دانید که چرا هیچ کسی نمی خرد.

شما به آن سایت نرفته اید که چندین تبلیغ برای شما نمایش دهند و آن تبلیغ ها را بخوانید…شما به ان سایت نرفته اید که محصولی را به شما پیشنهاد دهند که هرگز حتی نام آن را هم نشنیده اید و قطعا شما نیازی به کد تخفیف آن محصول هم ندارید.

مثل این می ماند که شما وارد مترو شوید و یک نفر از پشت ، دست هایش را روی شانه های شما بگزارد و به شما پیشنهاد د هد که : “آیا دوست داری روی بدنت تتو و خالکوبی انجام بدم؟”

خب این کار قطعا عجیب غریب است و ما در زندگی خودمان هرگز این کار را نمی کنیم.برای چه آن شخص باید تمایل به انجام تتو داشته باشد؟

هیچ کس، چنین پیشنهادی را به افراد غریبه نمی دهد.

خب! شاید با خود بگویید چرا این حرف ها را می زنم؟

به خاطر این که ایجاد قیف فروش بهینه با توجه به مخاطبان ایده آل کسب و کار شما، به این بستگیدارد که شما چطور این مشکل را برطرف کنید و از عجیب غریب بودن هم پرهیز کنید.

قیف فروش یعنی این که چطورمحصولات و خدمات خود را به بهترین نحوه به مشتری احتمالی و مخاطبان خود معرفی کنید و آن ها را از یک فرد غریبه و ناشناس به یک فردی تبدیل کنید که ابتدا دوست و سپس طرفدار پروپاقرص شما شود.

ما میخواهیم بازدیدکنندگان سایت را از یک بازدیدکننده غریبه به شتری بالقوه و سپس خریدار و در نهایت مشتری وقادار و طرفدار خود تبدیل کنیم.

 

ممکن است تا به حال قیف های فروش متنوعی را دیده باشید اما ما به شما قیف فروشی را معرفی می کنیم که تا به حال شرکت ها و کسب و کار های مختلفی در جهان از آن استفاده کرده و می کنند.

قیف فروش حرفه ای

همان طو رکه در تصویر بالا می بینید، ما نام این قیف فروش را “ماشین تولید ثروت” گذاشته ایم و این نام به این خاطر گذاشته شده که کسب و کار های ثروت ساز جهان مانند آمازون، اپل، اِتزی، گوگل از این قیف فروش استفاده می کنند.یعنی این یک قیف فروشی است که توسط یک اسطوره بازاریابی جهان طراحی و برای اولین بار در شرکت آمازون استفاده شد و سپس به دیگر کسب و کار ها نیز سرایت کرد.

شاید در نگاه اول کمی گمگ و گیج کننده باشد اما برای یادگیری کامل قیف فروش و نحوه کارکرد آن می توانید همین حالا از طریق دکمه زیر کاملا رایگان ثبت نام و ویدئو آموزشی را مشاهده کنید.

چطور یک کسب و کار اینترنتی و سایت را از صفر، سودآور و ثروت ساز کنیم

ترتیب یادگیری راهنمای جامع دیجیتال مارکتینگ:

قسمت
00

راهنمای جامع دیجیتال مارکتینگ

قسمت
01

راهنمای جامع استراتژی دیجیتال مارکتینگ

قسمت
02

راهنمای جامع استراتژی قیف فروش

قسمت
03

راهنمای جامع استراتژی بلاگری | بازاریابی محتوا

قسمت
04

راهنمای جامع استراتژی سئو

قسمت
05

راهنمای جامع استراتژی ایمیل مارکتینگ | بازاریابی ایمیلی

قسمت
06

راهنمای جامع استراتژی تبلیغات اینترنتی

قسمت
07

راهنمای جامع استراتژی شبکه های اجتماعی

قسمت
08

راهنمای جامع استراتژی آنالیز وب سایت

قسمت
09

راهنمای جامع استراتژی تبلیغ نویسی | کپی رایتینگ

قسمت
10

قدم بعدی؟